Naše produkty

Cenník dezinfekčných
a čistiacich prostriedkov

Na stiahnutie

Dezinfekčný roztok Izopropylalkohol 70%

Dezinfekčný alkoholový roztok bez prídavku denaturačných látok. Pripravený na okamžité použitie. Pre rýchle ošetrenie rúk, plôch a podláh hĺbkovou dezinfekciou v oblastiach s vysokým významom a potrebou hygieny v prípadoch bez možnosti použitia saponátov, mydla a vody. Podľa vedeckých výskumov je obsah alkoholu vo výrobku dostatočne účinný proti vírusom, baktériam a plesniam. Nezanecháva fľaky. Prípravok používať len na vonkajšie použitie! Používať neriedený! Po použití na ošetrenie plôch v uzavretom priestore tento ihneď intenzívne odvetrajte.

Neriedený prípravok nastriekať, neutierať a nechať voľne vyschnúť na ošetrených rukách resp. plochách.

Dezinfekčný roztok Etylalkohol 70%

r.č.: bio/1727/D/20/CCHLP

Dezinfekčný alkoholový pripravený na okamžité použitie. Pre rýchle ošetrenie rúk, plôch a podláh hlbkovou dezinfekciou v oblastiach s vysokým významom a potrebou hygieny v prípadoch bez možnosti použitia saponátov, mydla a vody. Podľa vedeckých výskumov je obsah alkoholu vo výrobku dostatočne účinný proti vírusom, baktériam a plesniam. Nezanecháva fľaky. Prípravok používať len na vonkajšie použitie! Používať neriedený! Po použití na ošetrenie plôch v uzavretom priestore tento ihneď intenzívne odvetrajte.

Neriedený prípravok nastriekať, neutierať a nechať voľne vyschnúť na ošetrených rukách resp. plochách.

Dezinfekčný roztok Etylalkohol 70% Citrus

r.č.: bio/1788/D/20/CCHLP

Dezinfekčný alkoholový roztok s príjemnou vôňou citrusov. Pripravený na okamžité použitie. Pre rýchle ošetrenie rúk, plôch a podláh hlbkovou dezinfekciou v oblastiach s vysokým významom a potrebou hygieny v prípadoch bez možnosti použitia saponátov, mydla a vody. Podľa vedeckých výskumov je obsah alkoholu vo výrobku dostatočne účinný proti vírusom, baktériam a plesniam. Nezanecháva fľaky. Prípravok používať len na vonkajšie použitie! Používať neriedený! Po použití na ošetrenie plôch v uzavretom priestore tento ihneď intenzívne odvetrajte. Tento výrobok je dostupný aj vo variante bez vône.

Neriedený prípravok nastriekať, neutierať a nechať voľne vyschnúť na ošetrených rukách resp. plochách.

Dezinfekčný gél Etylalkohol 70% Citrus Gél

r.č.: bio/2542/D/20/CCHLP

Dezinfekčný alkoholový gél s príjemnou vôňou citrusov. Pripravený na okamžité použitie. Pre rýchle ošetrenie rúk v prípadoch bez možnosti použitia saponátov, mydla a vody. Podľa vedeckých výskumov je obsah alkoholu vo výrobku dostatočne účinný proti vírusom, baktériam a plesniam. Po odparení nezanecháva pocit lepkavosti rúk. Prípravok používať len na vonkajšie použitie! Používať neriedený!

Neriedený prípravok nastriekať, neutierať a nechať voľne vyschnúť na ošetrených rukách resp. plochách.

Dezinfekčný koncentrát Virus guard WB

r.č.: bio/919/D/20/CCHLP

Jedinečné širokospektrálne zloženie dezinfekčného prostriedku VIRUS GUARD WB zaručuje jeho vysokú účinnosť na rôznych druhoch tvrdých povrchov. Pri použití vytvára ochrannú nano-vrstvu, ktorá účinne bráni krížovej kontaminácie až po dobu 10 dní. Prostriedok sa vyznačuje veľmi silnými anti-patogénnymi, antivírusovými, antibakteriálnymi a dezinfekčnými účinkami pričom preukázateľne ničí až 99,99% choroboplodných zárodkov. Prostriedok je účinný proti všetkým známym vírusom, baktériám a plesniam, vrátane COVID-19 (koronavírus), Herpes vírus, eboly, vtáčej chrípky (H5N1), prasacej chrípky (H1N1) a ďalších. Prostriedok neobsahuje alkohol a má príjemnú, ľahkú citrónovú vôňu, čím redukuje prípadné bakteriálne pachy. Dezinfikuje, čistí a zároveň chráni. Prostriedok je vyrobený v Nemecku v zmysle štandardov Európskej únie.

Z jedného litra koncentrátu sa zriedením s obyčajnou vodou z vodovodu v pomere 1:100 (1 diel koncentrátu a 100 dielov vody) získa až 100 litrov účinnej a vysokoefektívnej dezinfekcie.

Naše produkty Šikovné doplnky

Je to jednoduché. Šikovné doplnky na prípravu
aplikačných čistiacich roztokov z ultrakoncentrátov CleanFit.

Sídlo: CleanFit s.r.o., Bernolákova 386/4, 908 51 Holíč
Prevádzka: Trenčianska 57, 821 09 Bratislava
Korešpondenčná adresa: Trenčianska 57, 821 09 Bratislava

Tel.: 00421 911 260 660, 0911 718 691
E-mail: info@cistota.sk

Ochrana osobných údajov

© 2019 Všetky práva vyhradené CleanFit s.r.o., design & coding by Jakub Hässler