Ultrakoncentráty Cleanfit

koncentrát 8,80
apl. roztok 8,50
Skladujte pri teplote +5 až +40°C
a mimo dosahu detí.

Objektová hygiena Lesklé povrchy
10-40x koncentrát

Vysokoúčinný 10-zložkový čistiaci ultrakoncentrát na prípravu čistiaceho roztoku na čistenie všetkých lesklých a hladkých povrchov a na každodenné udržiavanie čistoty. Obsah účinných látok cca 50%. Prípravok s  jemnou vôňou citrónov „Lemonade“. Bez námahy odstraňuje odtlačky prstov, ako aj mastné a olejové znečistenia, a stará sa o lesk bez šmúh. Koncentrát je šetrný k materiálu, a preto je vhodný aj na čistenie citlivých povrchov. Má schopnosť potláčať otlačky prstov tak, aby povrch zostal čo najdlhšie čistý. Vďaka špeciálnemu zloženiu na ošetrenom povrchu zanecháva lesklú vodoodpudivú vrstvu, ktorá znižuje tvorbu znečistenia. Prípravok je šetrný k životnému prostrediu.

Použitie

Ultrakoncentrát je určený na prípravu mimoriadne účinného a v spotrebe úsporného čistiaceho prostriedku pre objektovú hygienu. Určený pre použitie na čistenie napr. okien, skla, zrkadiel, obkladačiek, stolov, osvetlenia a pod. Pred použitím na nábytok vyskúšať na malej ploche.

Príprava aplikačného roztoku

Ultrakoncentrát dávkujte pomocou 25 ml dávkovacej pumpičky z kanistra, z 1 l fľaše so sosáčikom, alebo dispenzera do systémovej fľaše a zrieďte s vodou v pomere 1:40 až 1:10 (k 25 – 100 ml prípravku doplňte vodu do objemu 1 l). Nastriekajte na ošetrovanú plochu a následne ju dôkladne a rovnomerne vyčistite. Neprekračujte doporučené dávkovanie, môžu sa tvoriť šmuhy zo zvyšku detergentu. Nie je nutné dolešťovanie. Pre denné čistenie málo znečistených plôch je možné použiť prípravok aj vo veľmi veľkom zriedení 10 ml na 1 liter vody.

Balenie

10 l, 1 l

Odporúčané dávkovanie podľa znečistenia na 1 liter čistiaceho roztoku:

mierne
1:40
25ml
stredné
1:20
50ml
silné
1:10
100ml
koncentrát 0,01
apl. roztok 1,02
Skladujte pri teplote +5 až +40°C
a mimo dosahu detí.

Sanitárna hygiena Toalety a kúpeľne
10-40x koncentrát

Vysokoúčinný 11-zložkový čistiaci ultrakoncentrát na prípravu čistiaceho roztoku pre oblasť sanity na každodenné udržiavanie čistoty a na hĺbkové čistenie. Obsah účinných látok cca 60%.

S novou vôňou Clean House. Bez námahy odstraňuje aj veľmi odolné vápenaté usadeniny, močový kameň, zápach moču a mastnotu na mieste aplikácie. Pri dennom použití poskytuje ošetreným povrchom ochranu pred tvorbou plesní. Prípravok je šetrný k životnému prostrediu. Obsahuje Benzalkonium chloride pre dokonalú čistotu vašich priestorov.

Použitie

Ultrakoncentrát je určený na prípravu mimoriadne účinného a v spotrebe úsporného čistiaceho prostriedku pre objektovú hygienu na čistenie vlhkých priestorov, predmetov a plôch, na ktorých sa pod vplyvom vodného prostredia tvorí vodný kameň, ako sú kúpeľne, toalety/WC, pisoáre, sprchové kúty, vodovodné batérie, drezy, obkladačky a pod.

Príprava aplikačného roztoku

Ultrakoncentrát dávkujte pomocou 25 ml dávkovacej pumpičky z kanistra (viď. str. 15), z 1 l fľaše so sosáčikom, alebo dispenzera (viď. str. 17) do systémovej fľaše (viď. str. 14) a zrieďte s vodou v pomere 1:40 až 1:10 (k 25 – 100 ml prípravku doplňte vodu do objemu 1 l). Naneste na ošetrovaný povrch a nechajte krátko pôsobiť, následne vyčistite a dôkladne opláchnite čistou vodou.

V prípade extrémne silného znečistenia je možné koncentráciu zvýšiť a prípravok zriediť v max. pomere 1:5 (k 200 ml prípravku doplňte vodu do objemu 1 l) a necháme ho pôsobiť 5–10 min. Pred použitím na špáry obkladu a dlažby je potrebné ich vopred navlhčiť.

Balenie

10 l, 1 l

Odporúčané dávkovanie podľa znečistenia na 1 liter čistiaceho roztoku:

mierne
1:40
25ml
stredné
1:20
50ml
silné
1:10
100ml
koncentrát 8,50
apl. roztok 7,00
Skladujte pri teplote +5 až +40°C
a mimo dosahu detí.

Objektová hygiena Podlahy s leskom - ručné čistenie
500x koncentrát

Vysokoúčinný 9-zložkový čistiaci ultrakoncentrát s nízkou penivosťou a zmäkčovačom tvrdej vody proti tvoreniu šmúh. Je vhodný na všetky druhy vodeodolných podláh na ručné čistenie. Obsahuje až 50% tenzidov a detergenčne aktívnych látok (10x vyšší obsah účinných látok ako bežné prípravky).

S vônou citrusov. Už v nízkych dávkach zabezpečuje výbornú nanášaciu a zmáčaciu schopnosť čistiaceho roztoku a umožnuje tak dokonalé vyčistenie povrchov. Preniká hlboko do pórov a bez námahy odstraňuje aj staršie znečistenia. Na povrchu zanecháva jemne vodoodpudivú vrstvu, ktorá znižuje tvorbu znečistenia. Tento prípravok je šetrný k životnému prostrediu.

Použitie

Ultrakoncentrát je určený na prípravu mimoriadne účinných a v spotrebe úsporných čistiacich roztokov na ručné čistenie všetkých druhov podláh ako sú: dlažba, liate podlahy, kameň, betón, gumené podlahy, laminát, linoleum, drevené parkety, mramor a pod.

Príprava aplikačného roztoku

Ultrakoncentrát dávkujte pomocou 25 ml dávkovacej pumpičky z kanistra (viď. str. 17) alebo z 1 l fľaše s dávkovacou odmerkou na fľašu (viď. str. 17), alebo pomocou dispenzera do vedra v pomere 1: 500 (25 ml prípravku na 10 l čistiaceho roztoku).

Čistiaci roztok následne naneste mopom na podlahu a umyte ju obvyklým spôsobom. V prípade starej špiny, pórovitých povrchov alebo extrémne silného znečistenia je možné použiť vyššie doporučené koncentrácie.

Pre dokonalé výsledky ručného čistenia odporúčame používať 2-vedrový systém čistenia (jedno vedro s nariedeným čistiacim prostriedkom a druhé s čistou vodou určené na vyplákanie špinavého mopu). Dbajte na pravidelnú výmenu znečistených mopov a ich dokonalé vypratie.

Balenie

10 l, 1 l

Odporúčané dávkovanie podľa znečistenia pre ručné čistenie na 1 liter čistiaceho roztoku:

mierne
1:1000
1,25ml
stredné
1:500
2,5ml
silné
1:250
5ml
koncentrát 8,50
apl. roztok 7,00
Skladujte pri teplote +5 až +40°C
a mimo dosahu detí.

Objektová hygiena Podlahy s leskom - strojové čistenie
500x koncentrát

Vysokoúčinný 9-zložkový nepenivý čistiaci ultrakoncentrát so zmäkčovačom tvrdej vody proti tvoreniu šmúh. Je vhodný na všetky druhy vodeodolných podláh. Na strojové čistenie. Obsahuje až 50% tenzidov a detergenčne aktívnych látok (10x vyšší obsah účinných látok ako bežné prípravky).

Už v nízkych dávkach zabezpečuje výbornú nanášaciu a zmáčaciu schopnosť čistiaceho roztoku a umožnuje tak dokonalé vyčistenie povrchov. Preniká hlboko do pórov a bez námahy odstraňuje aj staršie znečistenia. Na povrchu zanecháva jemne vodoodpudivú vrstvu, ktorá znižuje tvorbu znečistenia. Tento prípravok je šetrný k životnému prostrediu.

Použitie

Ultrakoncentrát je určený na prípravu mimoriadne účinných a v spotrebe úsporných čistiacich roztokov na strojové čistenie všetkých druhov podláh ako sú: dlažba, liate podlahy, kameň, betón, gumené podlahy, laminát, linoleum, drevené parkety, mramor a pod.

Príprava aplikačného roztoku

Ultrakoncentrát dávkujte pomocou 25 ml dávkovacej pumpičky z kanistra (viď. str. 17) alebo pomocou dispenzera do stroja v pomere 1: 500 (250 ml prípravku na 100 l čistiaceho roztoku). Čistiaci roztok následne použite na čistenie čistiacim strojom a umyte ju obvyklým spôsobom. V prípade starej špiny, pórovitých povrchov alebo extrémne silného znečistenia je možné použiť vyššie doporučené koncentrácie.

Balenie

10 l, 1 l

Odporúčané dávkovanie podľa znečistenia pre strojové čistenie na 1 liter čistiaceho roztoku:

mierne
1:1000
1,25ml
stredné
1:500
2,5ml
silné
1:250
5ml
koncentrát 14
apl. roztok 10-12
Skladujte pri teplote +5 až +40°C
a mimo dosahu detí.

Objektová hygiena Podlahy ultra
500x koncentrát

Alkalický nepenivý prostriedok na báze hydroxydov. Aj na strojové čistenie podláh od zbytkov gúm, cestnej špiny a pod. Už v nízkych dávkach zabezpečuje výbornú nanášaciu a zmáčaciu schopnosť čistiaceho roztoku a umožnuje tak dokonalé vyčistenie povrchov. Preniká hlboko do pórov a bez námahy odstraňuje aj staršie znečistenia. Tento prípravok je šetrný k životnému prostrediu.

Použitie

Ultrakoncentrát je určený na prípravu mimoriadne účinných a v spotrebe úsporných čistiacich roztokov na strojové čistenie všetkých druhov podláh ako sú: dlažba, liate podlahy, kameň, betón, gumené podlahy, laminát, linoleum, mramor a pod. Používa sa koncentrovaný na lokálne znečistenia, alebo vo forme 0, 2 až 10% vodných roztokov.

Príprava aplikačného roztoku

Ultrakoncentrát dávkujte na pravidelné čistenie pomocou25 ml dávkovacej pumpičky alebo ventilu z kanistra (viď. str. 17) alebo pomocou dispenzera do stroja v pomere 1: 500 (250 ml prípravku na 100 l čistiaceho roztoku). Čistiaci roztok následne použite na čistenie čistiacim strojom a umyte ju obvyklým spôsobom. V prípade starej špiny, pórovitých povrchov alebo extrémne silného znečistenia je možné použiť vyššie doporučené koncentrácie.

Upozornenie

Pri manipulácii noste ochranný odev, rukavice a ochranné prostriedky, aby ste zabránili kontaktu s pokožkou a očami. Po náhodnom požití vypláchnite ústa s vodou a následne vypite asi 0, 5l vody, zasiahnuté oči treba vyplachovať aspoň 1/2 hod. pod prúdom vlažnej vody pri násilne otvorených viečkach, urýchlene privolať lekára.

Balenie

10 l, 1 l

Odporúčané dávkovanie podľa znečistenia pre strojové čistenie na 1 liter čistiaceho roztoku:

mierne
1:1000
1,25ml
stredné
1:500
2,5ml
silné
1:250
5ml
koncentrát 8,50
apl. roztok 7,00
Skladujte pri teplote +5 až +40°C
a mimo dosahu detí.

Koberce, Čalúnenie Tepovanie
500x koncentrát

Vysokoúčinný 9-zložkový čistiaci ultrakoncentrát s nízkou penivosťou vhodný na všetky druhy kobercov, nástenných a čalúnených plôch zo zmiešaných tkanín a plne syntetických vlákien. Na ručné aj strojové čistenie. Obsahuje až 30% tenzidov a detergenčne aktívnych látok.

S vônou citrusov. Už v nízkych dávkach zabezpečuje výbornú schopnosť čistiaceho roztoku preniknúť do vlákien a umožnuje tak ich dokonalé vyčistenie. Bez námahy odstraňuje aj staršie znečistenia. Na povrchu zanecháva vrstvu, ktorá znižuje tvorbu znečistenia. Tento prípravok je šetrný k životnému prostrediu.

Použitie

Ultrakoncentrát je určený na prípravu mimoriadne účinných a v spotrebe úsporných čistiacich roztokov na ručné alebo strojové tepovanie všetkých druhov textilných povrchov. Vhodný do tepovačov a čistiacich automatov na koberce, extraktorov a vysávacích strojov.

Príprava aplikačného roztoku

Ultrakoncentrát dávkujte pomocou 25 ml dávkovacej pumpičky z kanistra (viď. str. 17), z 1 l fľaše s dávkovacou odmerkou (viď. str. 17), alebo pomocou dispenzera do prístroja v pomere 1: 500 (2, 5 ml prípravku na 1 liter čistiaceho roztoku).

Balenie

10 l, 1 l

Odporúčané dávkovanie podľa znečistenia na 1 liter čistiaceho roztoku:

mierne
1:1000
1,25ml
stredné
1:500
2,5ml
silné
1:250
5ml
koncentrát 11,30
apl. roztok 9,50
Skladujte pri teplote +5 až +40°C
a mimo dosahu detí.

Hygiena kuchyne Univerzálny odmasťovač
10-40x koncentrát

Vysokoúčinný 11-zložkový nízkonepenivý odmasťovací ultrakoncentrát na prípravu roztoku na odmasťovanie všetkých druhov povrchov a každodenné udržiavanie čistoty. Obsah účinných látok cca 40%.

Účinkuje za studena. Bez námahy odstraňuje znečistenia obsahujúce mastnotu. Vhodný na čistenie pomocou vysokotlakových prístrojov a strojové čistenie. Neobsahuje žieravé hydroxidy, je bezpečný pre personál. Je šetrný k životnému prostrediu.

Použitie

Ultrakoncentrát je určený na prípravu účinného a v spotrebe úsporného čistiaceho roztoku na rozpúšťanie a odstraňovanie mastnoty zo všetkých umývateľných plôch a predmetov, ako sú pracovné a varné plochy, podlahy, steny, sporáky, odsávače pár, grily, mikrovlnné rúry, nerezový riad a pod. V dielenskej oblasti na lokálne odmastenie znečistenia minerálnymi olejmi a mazadlami. Vhodný na pranie prádla znečisteného tukmi a ropnými látkami ako napr. naftou a mazivami.

Príprava aplikačného roztoku

Ultrakoncentrát dávkujte pomocou 25 ml dávkovacej pumpičky z kanistra (viď. str. 15), z 1 l fľaše so sosáčikom, alebo dispenzera do systémovej fľaše a zrieďte s vodou v pomere 1:40 až 1:10 (k 25 – 100 ml prípravku doplňte vodu do objemu 1 l). Aplikačný roztok nastriekajte na znečistené povrchy a predmety, nechajte chvíľu pôsobiť, vyčistite ich a na koniec opláchnite čistou vodou.

Pri čistení konvektomatov a zariadení na údenie nechajte plochy vychladnúť pod 60 °C. Následne roztok naneste rozprašovačom a nechajte pôsobiť, kým pena nerozpustí nečistoty. Na záver vyčistite parou alebo opláchnite čistou vodou. Na silno pripálené časti naneste neriedený ultrakoncentrát. Pri použití na hliníkové povrchy ihneď opláchnite vodou. Pri odmasťovaní kuchynských podláh pridajte ultrakoncentrát do vedra s čistiacim aplikačným roztokom CleanFit Na podlahy v pomere 1:100 (100 ml odmasťovacieho prípravku do 10 l vedra s čiastiacim roztokom). Takto pripravený čistiaci a odmasťovací roztok naneste mopom na podlahu a umyte ju obvyklým spôsobom. Pri praní tukom a mazivami znečistenej bielizne pridajte do hlavného prania 100 ml prípravku na 5 kg prádla.

Balenie

10 l, 1 l

Odporúčané dávkovanie podľa znečistenia na 1 liter čistiaceho roztoku:

mierne
1:40
25ml
stredné
1:20
50ml
silné
1:10
100ml
Skladujte pri izbovej teplote a v uzavretej originálnej fľaši.

Čistenie grilov Hydroxidový ultračistič
Aplikačný roztok

Rozpúšťa bez silného drhnutia skôrnatené pripálené zvyšky po grilovaní, pečení, vyprážaní z grilov a sporákov, grilovacích platní, panvíc, rúr na pečenie a na čistenie konvektomatov. Pri použití nevytvára nepríjemné pachy a nedráždi dýchanie.

Použitie

Povrch pred čistením zohrejte max. na 50°C, CleanFit Hydroxid na grily naneste na ošetrované plochy a nechajte pôsobiť 5-10 minút. Rozpustené zvyšky nečistoty odstráňte vodou a drôtenkou alebo špachtľou z ocele. Následne povrch umyte dostatočným množstvom vody. Pre optimálne vyčistenie a starostlivosť o povrchy odporúčame ručnú drôtenku z ušľachtilej ocele alebo špachtľu.

Bezpečnostné upozornenia

Počas čistenia používajte ochranné okuliare a rukavice. Nepoužívať na povrchy citlivé na zásady, pozinkované povrchy alebo hliník. Dbajte na bežné bezpečnostné opatrenia. Držte mimo dosahu detí.

Balenie

10 l, 1 l

koncentrát 6,00
apl. roztok 7,00
Skladujte pri teplote +5 až +40°C
a mimo dosahu detí.

Koncentrát Ultra mydlo na ruky
10x koncentrát

CleanFit Ultra Mydlo so sviežou vôňou citrónov je 13-zložkový ultrakoncentrát na prípravu ekonomicky a ekologicky výhodného tekutého aj napeňovacieho mydla vo vašich toaletných priestoroch. Aplikačné mydlo je kompatibilné so všetkými dávkovačmi na tekuté a napeňovacie mydlá na trhu. Obsah účinných látok cca 40%.

Má neutrálne pH, je bez silikónov, parabénov, izothiazolinov. Obsahuje Benzalkonium chloride (2,5 % / liter), vďaka čomu synergicky prispieva k dokonalej čistote a osviežujúcemu zážitku z umývania rúk bez vysušenia a podráždenia pokožky.

Z 1 litra ultrakoncentrátu pripravíte až 10 litrov tekutého mydla, t.j. 20 – 25 000 dávok mimoriadne výdatného hydratačného mydla s bohatou a pevnou penou. Náklady na hygienu rúk vo vašich prevádzkach sa vďaka používaniu nášho prípravku znížia v priemere 3–10x a objem plastového odpadu z obalov zredukujete až desaťnásobne.

K ultrakoncentrátu dodávame ciachovanú litrovú aplikačnú fľašu na presnú prípravu aplikačného mydla a môžete si dokúpiť 500 ml napeňovaciu a dávkovaciu aplikačnú fľašu.

Príprava aplikačného roztoku

Ultrakoncentrát dávkujte pomocou 25 ml dávkovacej pumpičky z kanistra, z 1 l fľaše so sosáčikom, alebo dispenzera (viď. str. 17) do systémovej fľaše (viď. str. 14) a zrieďte s vodou v pomere 1:10 (k 100 ml prípravku doplňte vodu do objemu 1 l), následne plikačné mydlo prelejte do vami používaného dávkovača.

Balenie

10 l, 1 l

koncentrát 10,00
Skladujte pri teplote +5 až +40°C
a mimo dosahu detí.

Koncentrát Ultragél na pranie
500x koncentrát

Ultrakoncentrovaný 10-zložkový tekutý prací gél pre domácnosti aj profesionálov pre náročné požiadavky starostlivosti o bielizeň. S príjemnou vôňou sviežich citrónov a s praktickou odmerkou. Obsah tenzidov 50%. 5x vyšší obsah účinných látok ako bežné prípravky.

Ultrakoncentrát je určený pre bielu, farebnú aj citlivú bielizeň zo syntetických tkanín (Goratex, mikrovlákno). Vhodný aj na pranie vlny a hodvábu. Neobsahuje alkálie, enzýmy, oxidačné bieliace chemické prípravky, opticky zjasňovacie prípravky a ďalšie aditíva, ktoré môžu spôsobiť alergické príznaky a dokonale tak chráni aj farby a materiál. Optimalizovaným zložením je určený pre akúkoľvek tvrdosť vody a teplotu prania od 30–95°C. Neobsahuje alergizujúce izothiazolíny.

Použitie

Naplňte bubon práčky bielizňou. Dbajte na pokyny označenia na textílií. Ultrakoncentrát dávkujte pomocou 25 ml dávkovacej pumpičky z kanistra (viď. str. 15) alebo z 1 l fľaše s dávkovacou odmerkou (viď. str. 15). Na každých 5 kg bielizne použite 10 ml ultrakoncentrátu. Pri silnom znečistení použite dávku 20 ml. Pri ručnom praní použite 10–20 ml prípravku na 10 l vody, podľa stupňa znečistenia bielizne.

Prípravok je mimoriadne koncentrovaný, z enviromentálnych dôvodov neprekračujte uvedené dávkovanie.

Balenie

10 l (až 1000 praní), 1 l (až 100 praní), 200 ml (až 20 praní)

koncentrát 9,00
apl. roztok 7,00
Skladujte pri teplote +5 až +40°C
a mimo dosahu detí.

Dezinfekčný koncentrát Benzalkonium Chloride
100x koncentrát

r.č.: bio/288/D/21/CCHLP

Dezinfekčný bezalkoholový anticovidový široko­spektrálny ultrakoncentrát pre profe­sionálne aj spotrebiteľské použitie. S praktickou odmerkou. Mimoriadne účinný aj proti Covid-19. Mimoriadne vysoký obsah dezinfekčnej látky - až 25%!

Neodparuje sa a preto na povrchoch vytvára ochrannú nano-vrstvu, ktorá účinne bráni krížovej kontaminácii niekoľko dní. Vyznačuje sa veľmi silnými biocídnymi účinkami, podľa testov v akreditovanom laboratóriu preukázateľne ničí až 99,99 – 99,9999% choroboplodných zárodkov. Neobsahuje alkohol, chlór, peroxidy ani rizikový PolyHMG hydrochlorid, ktorý pri vdychovaní poškodzuje pľúca1). Vyhovuje európskym biocídnym normám EN 14476+A2:2020 (Covid-19), EN 1276:2019, EN 1650:2019, EN 13704:2018.

Použitie

Dezinfekčný roztok je vhodný na všetky druhy materiálov (drevo, plast, polykarbonát, kameň a mramor). Používajte ho na priamu aplikáciu pri dezinfekcii plôch (podlahy, nábytok, postele, dvere a toalety, ...), pri dezinfekcii klimatizácií a vzduchotechniky. Rozprašovačom alebo navlhčenou textíliou / mopom aplikujte roztok na ošetrované plochy, dôkladne rozotrite a nechajte vyschnúť. NEPOUŽÍVAJTE NA PLOCHY, KTORÉ SA MÔŽU DOSTAŤ DO STYKU S POTRAVINAMI. Pri dezinfekcii ľubovoľnej bielizne počas prania použite v hlavnom pracom procese 100 ml ultrakoncentrátu na 5 kg prádla a následne vyperte bežným spôsobom. Pri dezinfekcii priestorov fogovaním (interiéry prevádzok, hromadná doprava, interiéry automobilov) použite roztok ako náhradu za dráždivý ozón.

Na potlačenie rozvoja baktérií a plesní vo vode v oblasti wellness (napr. vaničky na čistenie nôh, vírivky, solária) naneste roztok na ošetrované plochy a po vyčistení dôkladne opláchnite. Pri príprave mydla zieďte prípravok s bežným tekutým mydlom v pomere 1:100 (k 10 ml prípravku doplňte tekuté mydlo do objemu 1 l) a dôkladne premiešajte.

Príprava aplikačného roztoku

Ultrakoncentrát dávkujte pomocou 25 ml dávkovacej pumpičky z kanistra (viď. str. 15), z 1 l fľaše s dávkovacou odmerkou, alebo dispenzera (viď. str. 17) do systémovej fľaše (viď. str. 14) a zrieďte s vodou v pomere 1:100 (k 10 ml prípravku doplňte vodu do objemu 1 l).

Balenie

10 l, 5 l, 1 l, 100 ml

Dôležité upozornenie

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Dávkovanie môže byť jednoduché a zábavné. Ako pripraviť si šálku rannej kávy.

Prinášame vám šikovné doplnky na prípravu aplikačných čistiacich a dezinfekčných roztokov CleanFit.